Mogłoby się wydawać, że Goście wybierający apartament na wynajem zamiast hotelowego pokoju, nie potrzebują cateringu – w końcu aparthotele wyposażone są w kuchnie i niezbędne przybory do gotowania. Jednak, jak wynika z badań portalu booking.com, aż 61% Gości woli zarezerwować śniadanie przed zameldowaniem – ci sami Goście są także pewniejsi dokonanej rezerwacji*. Dlaczego tak się dzieje? Czy warto wprowadzić ofertę śniadaniową do swoich apartamentów na wynajem?

Nawet bazując na własnych doświadczeniach, możemy z łatwością wyobrazić sobie sytuację naszych Gości o poranku. Chociaż śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, rzadko kiedy chce nam się przygotować je w taki sposób, aby było zdrowe, pożywne i do tego smaczne. Zwłaszcza kiedy wyjeżdżamy z domu, niezależnie czy w celach prywatnych, turystycznych, czy też służbowych: poranne gotowanie bywa naprawdę męczące. Co więcej, nawet przebywając w wynajętym apartamencie z kompletnie wyposażoną kuchnią, musimy pamiętać o zrobieniu zakupów spożywczych dzień wcześniej lub z samego rana, co nie poprawia naszej sytuacji. A to wszystko może przebiegać znacznie prościej. I właśnie po to jest Your Daily Breakfast.

Dlaczego śniadania?

Zaczynając dzień od przygotowanego specjalnie dla nich, pożywnego śniadania, wynajmujący krótkoterminowo Goście nie muszą martwić się zakupami bądź wcześniejszym wstawaniem w celu przygotowania posiłku lub znalezienia restauracji (opcjonalnie – kawiarni) z ofertą śniadaniową. Wprowadzenie oferty śniadaniowej do wynajmowanego apartamentu to nie tylko doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży, lecz także zwiększenie porannego komfortu swoich Gości, którzy po otrzymaniu porannego zastrzyku energii w postaci zdrowych i smacznych kalorii, mogą swobodnie planować i realizować resztę swojego dnia.

Jaka jest w tym wszystkim rola Your Daily Breakfast?

Jako Your Daily Breakfast dbamy o wszystko, co jest związane ze śniadaniami. Dowozimy śniadania wyłącznie do aparthoteli. Pracujemy przez 365 dni w roku: kiedy restauracje i kawiarnie są nieczynne, my aktywnie działamy! Stworzyliśmy menu z uwzględnieniem różnych diet, w tym eliminacyjnych. Wypiekamy własne, chrupiące pieczywo. Dbamy o zbilansowanie składników i urozmaicenie zestawów śniadaniowych. Dajemy właścicielom apartamentów wybór spośród wielu naszych pozycji w menu, a następnie komponujemy kompletne zestawy śniadaniowe do zaoferowania Gościom. To oni wybierają, na który zestaw mają ochotę. Nie prowadzimy bufetów i szwedzkich stołów. Dostarczamy wyłącznie wybrane przez Gości zestawy, zapakowane w ekologiczne torby, które zostawiamy pod samymi drzwiami apartamentów o ustalonej godzinie. A właściciele płacą wyłącznie za faktyczną liczbę zamówionych zestawów, sami decydując, jaką nałożyć na nie ewentualnie marżę.

Stawiamy na branding, dzięki czemu wszelkie roszczenia Goście kierują do nas – na szczęście te nam się jeszcze nie zdarzyły i wierzymy, że dzięki naszej ciężkiej pracy zostanie tak na dłużej. Dla nas śniadanie to klucz do udanego dnia. A dla Ciebie?

Zaoferuj swoim Gościom wygodną opcję śniadaniową i zobacz, ile możesz zyskać. Napisz do nas i sprawdź, jakie masz możliwości! Skontaktuj się już teraz 🙂