Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Z pewnością jest to jeden z powodów, dla których właściciele apartamentów często decydują się wyłącznie na catering śniadaniowy, bez innych posiłków. Wszyscy doskonale wiemy, że warto rozpocząć dzień od porcji wartościowej energii i wyjątkowego smaku (czyli również dobrego humoru!), a nie oszukujmy się – komu z nas chce się rano gotować? Właśnie dlatego zbawienną opcją jest dla wielu catering śniadaniowy. Tylko jak wybrać ten najlepszy dla nas?

Wybór cateringu śniadaniowego nie jest wcale taki prosty. Na rynku istnieje wiele firm, oferujących catering śniadaniowy, jednak ich oferty nie zawsze są przeznaczone stricte dla właścicieli apartamentów na wynajem – większość takich usług jest kierowana do odbiorcy końcowego, który na stałe mieszka w danym mieście. W pierwszej kolejności warto zatem zwrócić uwagę na model biznesowy cateringu śniadaniowego i wybrać taki, którego pracownicy specjalizują się w obsłudze aparthoteli i pojedynczych apartamentów na wynajem.

 

Różnorodność i jakość oferowanych posiłków w cateringu śniadaniowym – na co zwrócić uwagę?

Inną kwestią jest różnorodność i jakość potraw w wybranym cateringu śniadaniowym. Najlepszym źródłem informacji na ten temat są opinie internautów, recenzje w social media oraz strona internetowa, na której można przeczytać, jak komponowane są posiłki i na które aspekty ich przygotowania firma kładzie największy nacisk. Przykładowo –  w YDB wysoko ocenianym rozwiązaniem jest świeżo wypiekane każdego dnia pieczywo oraz świeżość wszystkich składników, osiągnięta dzięki regularnym dostawom od zaufanych kontrahentów, dbających o jakość równie mocno co my. Różnorodność oferty cateringu śniadaniowego to także istotna kwestia. Warto zadbać o to, aby Goście mogli wybrać m.in. bardzo popularną opcję wegetariańską.

 

Catering śniadaniowy: dostępność i proklienckie podejście

Relacje biznesowe są zawsze bardzo ważne, a świadomość, że na swojego kontrahenta można liczyć jest w dzisiejszych czasach niemal na wagę złota. Wybierając catering śniadaniowy, warto zatem zwrócić uwagę na jakość usług, chęć budowania relacji oraz… dostępność! Catering śniadaniowy działający przez 365 dni w roku – bez wyjątku – to gwarancja, że Goście zostaną zawsze obsłużeni: nawet kiedy restauracje i pobliskie sklepy będą zamknięte.

Te wszystkie czynniki warto wziąć pod uwagę, wybierając swój catering śniadaniowy. Warto także zapoznać się ofertą Your Daily Breakfast – być może ten idealny catering śniadaniowy jest właśnie na wyciągnięcie ręki?