Jak powstało

Your Daily Breakfast

Ludzie podróżują coraz częściej i coraz chętniej. Bilet do dowolnego miejsca na świecie można w każdej chwili kupić przez Internet. Jednak kiedy po przyjeździe do upragnionego punktu docelowego okazuje się, że posiłek trzeba przygotować samemu, pozytywny nastrój czasem opada. Bo po co marnować czas na gotowanie lub płacić za gotowe produkty niskiej jakości w pobliskim sklepie podczas ważnego wyjazdu służbowego lub upragnionego urlopu? Właśnie ten problem postanowiliśmy rozwiązać, ponieważ często sami musieliśmy się z nim zmierzyć – jako hotelowi goście.

Your Daily Breakfast jest właśnie odpowiedzią na potrzeby Twoich Gości. Pozwala im cieszyć się smacznym, pełnowartościowym posiłkiem bez wychodzenia z domu. Dla Ciebie to także dodatkowy atut – dbasz o potrzeby swoich gości, gwarantując im pyszne śniadania, dzięki czemu chętnie będą do Ciebie wracać: zapewniamy, że na samo wspomnienie sałatki Cezar lub kanapki z serem camembert będą chodzić rozmarzeni i długo wspominać swój pobyt u Ciebie!

 

Zwracamy się do Ciebie w imieniu Twoich Gości. Zapewnij im zdrowy i smaczny posiłek. Oszczędź im fatygowania się po niezdrowe przekąski z samego rana. Zdobądź dodatkowe punkty dla swojego obiektu i bezcenną wdzięczność Gości. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość, a my się już wszystkim zajmiemy. Pamiętaj, że Twoje zdrowe śniadania zawsze będą na czas!

~Zespół YDB