Regularne wskazywanie drogi zagubionym Gościom, kiedy gospodarze nie odbierają telefonu. Dostarczenie śniadania o 3:00 ze względu na wczesną porę wylotu. I w końcu przygotowanie kanapki bez bułki – na specjalne życzenie. Tak wygląda współpraca z nami. Bo wierzymy, że razem Gościnność znaczy więcej. Przekonajcie się, dlaczego!

Fundamentem każdej naszej współpracy jest najważniejszy posiłek dnia – śniadanie – i nasza obietnica, że będzie smaczne, świeże i na czas. Oferujemy pełne pyszności zestawy śniadaniowe, które można samodzielnie komponować, już samo menu YDB uwzględnia propozycje dla osób na różnych dietach, w tym wegetariańskiej i wegańskiej, wszystkie posiłki mogą być też w razie potrzeby modyfikowane. Aby gwarantować jak najlepszy smak, nie tylko sięgamy po wysokiej jakości świeże warzywa i owoce bądź aromatyczne sery i mięsa, lecz także każdego dnia samodzielnie wypiekamy własne pieczywo. Zestawy pakujemy w ekologiczne torby papierowe i dostarczamy pod drzwi apartamentu o ustalonej godzinie. Jesteśmy zawsze na czas! Co więcej, nasi dostawy pukają do drzwi subtelnie, aby nie zakłócić spokoju Gości, lecz jedynie im zasygnalizować, że pyszne śniadanie już czeka. Jednak na tym współpraca z Your Daily Breakfast wcale się nie kończy. I jesteśmy z tego dumni.

Razem Gościnność znaczy więcej – co przez to rozumiemy?

Wierzymy, że Goście naszych Partnerów są naszymi Gośćmi, dlatego zawsze staramy się nie tylko przygotowywać jak najlepsze posiłki, lecz także zapewniać obsługę na jak najwyższym poziomie, nawet wykraczającą poza nasze zobowiązania. Od kiedy działamy, wielokrotnie zdarzały nam się nietypowe sytuacje, w których pokazaliśmy, że to motto to więcej niż słowa. Kiedy recepcjoniści zapominają o złożeniu zamówienia na czas, jesteśmy elastyczni. Kiedy Goście pragną wyjść poza ramy standardowego zestawu śniadaniowego i mają specjalne życzenia, jesteśmy kompromisowi. I w końcu kiedy właściciele apartamentów pragną indywidualnego podejścia do współpracy, jesteśmy na to zawsze gotowi. Każdego naszego Partnera traktujemy jednostkowo, bo wierzymy w długofalową współpracę, z której obydwie strony czerpią satysfakcję i dzięki której wszyscy możemy się rozwijać. Wiemy, że jeśli zadbamy o Gości naszych Kontrahentów, to ci Goście będą wracać do danego apartamentu, a my ponownie, z wielką radością, uraczymy ich pysznym śniadaniem. Słowo współpraca jest dla nas pisane przez wielkie „W”, dlatego zawsze dajemy z siebie jak najwięcej, pracując jednocześnie na swój sukces i sukces swoich Partnerów.

Nie ma, że się nie da!

Nie lubimy sformułowań, że czegoś się nie da lub że coś jest niemożliwe. Głęboko wierzymy, że każdy problem można rozwiązać, dlatego zawsze jesteśmy na to nastawieni. I chociaż YDB rośnie w szybkim tempie, z czego ogromnie się cieszymy, każdy Gość zawsze będzie dla nas ważną jednostką i za każdym razem podejmiemy działanie, aby był zadowolony – nawet kiedy sytuacja okaże się potencjalnie trudna. Pracujemy przez 365 dni w roku, bez wyjątków, bo to, co robimy po prostu daje nam szczęście. Kiedy restauracje są zamknięte, my dalej działamy, aby zapewnić Gościom dostęp do najważniejszego posiłku dnia. I tak będzie już zawsze. Każdego dnia w roku YDB będzie trzymać rękę na pulsie. Dlatego bądź spokojny: nasz kierowca po raz kolejny wskaże drogę do apartamentu Twoim Gościom o piątej rano, kiedy Ty nie odbierzesz telefonu. Bo razem Gościnność znaczy po prostu więcej.