Co sprawia, że nasze śniadania tak smakują Gościom warszawskich apartamentów? Jak to jest, że nasze kanapki, croissanty, sałatki, jogurty i słodkie przekąski są często znacznie bardziej chwalone niż klasyczne śniadania w pobliskiej restauracji? Na czym polega sekret jakości naszych śniadań?

Kanapka – co jest w niej takiego niesamowitego? – nierzadko spotkaliśmy się z tym pytaniem. Spróbuj – to najczęściej nasza odpowiedź. I faktycznie, działa. Znamy już ten błysk w oku. Wierzymy w swoje śniadania i uwielbiamy moment, kiedy inni też zaczynają w nie wierzyć. Ale zaraz, zaraz – dlaczego oparliśmy cały filar marki na kanapkach, croissantach, sałatkach i jogurtach, skoro mamy wiedzę, doświadczenie i zasoby do przygotowania znacznie szerszej oferty?

Dlaczego kanapki, croissanty, słodkości, jogurty i sałatki to naprawdę absolutnie wszystko, czego potrzeba Twoim Gościom?

Badania i raporty są jednogłośne – Polacy (i nie tylko!) rano najchętniej sięgają po pieczywo, sery i wędliny – chwilę później w zestawieniach pojawiają się m.in. jogurty z musli. Takie wyniki podaje chociażby badanie agencji ARC Rynek i Opinia. Poranne nawyki żywieniowe Polaków są nam dobrze znane – nasz zespół długo dobierał jak najatrakcyjniejsze menu na podstawie własnej wiedzy, obserwacji, raportów i wywiadów społecznych. Wyniki były jednogłośne: kanapki, croissanty, jogurty, słodkości i sałatki to, w połączeniu z napojem, kompletna oferta, która zadowoli każdego. Wiedzieliśmy jednak, że aby tak się stało, jakość musi być pierwszorzędna. I udało nam się to osiągnąć.

Samodzielnie wypiekane pieczywo. Codzienne dostawy świeżych i jakościowych składników. A do tego przygotowanie na świeżo – zaledwie chwilę przed dostawą!

Od samego początku działalności pragnęliśmy, aby śniadania Your Daily Breakfast śniły się zamawiającym po nocach. Wiedzieliśmy, że aby osiągnąć maestrię smaku tak prostych potraw, musimy się mocno postarać. Właśnie dlatego postawiliśmy na samodzielnie wypiekane pieczywo każdego dnia – chrupiące, aromatyczne bułki i kruche, delikatne croissanty to dzisiaj nasz flagowy wyrób. Nie mamy jednak całonocnej linii produkcyjnej. Wszystko robimy z sercem! Właśnie dlatego nasz zespół zbiera się wcześnie rano i, tuż po odbiorze dostawy świeżych produktów, przystępuje do szykowania zestawów. Jeszcze ciepłe pieczywo wypełniamy wysokiej jakości składnikami, jednocześnie doglądając rosnących drożdżówek i estetycznie rozkładając warzywa w sałatkach. Gdy wszystkie kompozycje są już przygotowane, pozostaje jedynie spakować je w ekologiczne torby i gotowe! Zaledwie chwilę później nasi kierowcy ruszają w trasy aby zostawić śniadania pod samymi drzwiami apartamentów. Dzięki temu, że wszystko jest świeże, chrupiące, soczyste i obfite, my jesteśmy spokojni, a Goście – zadowoleni!

Coś więcej niż śniadanie!

Jako, że jesteśmy wyznawcami idei slow-food, wszystko starannie dopinamy na ostatni guzik, zanim trafi do Twoich Gości. Współpracując z nami zyskujesz więcej, niż wręczając im voucher na zasadzie „proszę sobie wybrać posiłek w restauracji”. Z nami żaden Twój Gość nie musi się fatygować – świeże śniadanie wysokiej jakości otrzymuje pod same drzwi apartamentu, o umówionej godzinie. Nasze menu uwzględnia różne diety, a poszczególne składniki mogą być dowolnie modyfikowane. Co więcej, zestawy YDB zawierają kombinacje rożnych typów potraw z menu, a wszystkie z nich są odpowiednio zapakowane – tak, aby Goście mogli wziąć je ze sobą w dowolne miejsce. Dzięki temu nie muszą się martwić „niedojedzonym śniadaniem”, wykupionym w restauracji (a wiadomo, że z porannym apetytem bywa różnie…).

Na koniec, co najważniejsze: kiedy restauracje nie pracują, a Goście nocują w Twoich apartamentach, my po prostu jesteśmy. Nasza praca to nasza pasja, dlatego działamy przez 365 dni w roku: bez wyjątków. Dostarczamy nawet pojedyncze zestawy, bo Goście po prostu muszą być zadowoleni. Twój sukces jest naszym sukcesem. I na nas po prostu możesz polegać!