Wyobraź sobie pochmurny, warszawski poranek i siebie – kilka minut po wyłączeniu budzika. Przed Tobą cały dzień załatwiania spraw o mniejszym lub większym znaczeniu, których ogarnięcie pochłonie sporo energii. I kiedy słyszysz coraz głośniejsze burczenie w swoim brzuchu, a wskazówki zegara pędzą niemiłosiernie, to wiesz, że bez uzupełnienia kalorii niewiele wyjdzie z Twoich planów. Zatem… czas na śniadanie! Ale chwila, chwila! To wcale nie jest takie proste!

Pusta lodówka, brak kluczowego produktu do stworzenia posiłku, narastający głód, mieszający się z irytacją i zmęczeniem… a to wszystko podczas pobytu w warszawskim apartamencie, gdy nie do końca wiadomo, gdzie najlepiej by było się udać po produkty lub gdzie kupić naprawdę dobre śniadanie w okazyjnej cenie. Jeśli wyobrażasz sobie lub znasz to uczucie, to zapewne rozumiesz, jak mogą czuć się Twoi Goście, wynajmujący od Ciebie krótkoterminowo apartament. Właśnie dlatego warto rozważyć opcję bardzo wygodną dla wszystkich: śniadania w dostawie!

Śniadania w dostawie (Warszawa) – co zyskujesz, a co tracisz?

Śniadania w dostawie to nie tylko komfort dla Twoich Gości, którzy odbierają swój posiłek spod drzwi apartamentu o umówionej godzinie. Dla Twojego obiektu to dodatkowy plus – oferujesz opcję, której mogą nie mieć konkurenci i podnosisz atrakcyjność oferty. A, jak pokazuje badanie portalu booking.com, możliwość wykupienia pobytu ze śniadaniem ceni sobie znacznie więcej niż połowa odwiedzających. Ponadto pamiętaj, że decydując się na śniadania w dostawie od Your Daily Breakfast, możesz nakładać swoją marżę – czyli dodatkowo zarabiać! Jeśli plusów wciąż wydaje Ci się mało, to wiedz, że Your Daily Breakfast jest osobną marką. I choć nigdy nie zdarzyły nam się żadne zażalenia, to w razie jakichkolwiek problemów – my je rozwiązujemy, a Ty masz kłopot z głowy! Goście nie będą oceniać Twojego obiektu przez pryzmat Your Daily Breakfast – chyba, że jedynie na korzyść, w perspektywie oferowanych śniadań w dostawie. A czy cokolwiek tracisz na takim układzie? Tak. Kilka minut dziennie na wypełnienie prostego arkusza z zamówieniem, co możesz jednak zlecić pracownikowi recepcji. Śniadania w dostawie to coś, co po prostu Ci się opłaca!

Śniadania w dostawie od Your Daily Breakfast. Czy warto je wybrać?

Nasze śniadania w dostawie cieszą się powodzeniem wśród Gości. Ekspercki zespół zadbał o to, aby oferowane smaki idealnie wpisywały się w gusta mięsożerców, wegan i wegetarian. Codziennie wypiekamy własne pieczywo. Korzystamy z wysokiej jakości produktów od sprawdzonych dostawców. Działamy partnersko, pomagamy dobrać najlepszą dla Ciebie opcję, jesteśmy zawsze na czas i staramy się odciążyć Cię na każdej płaszczyźnie, oferując zautomatyzowane lub proste rozwiązania. Jeśli wahasz się, czy śniadania w dostawie to opcja dla Ciebie – sprawdź! Napisz do nas już teraz i dowiedz się więcej o naszych śniadaniach w dostawie!