Dieta wegetariańska jest coraz popularniejsza na całym świecie. Doskonała oferta bezmięsnych śniadań była dla nas zatem jednym z priorytetów przy komponowaniu swojego menu. Dzisiaj z dumą możemy stwierdzić, że choć nadal sięgamy po jakościowe i aromatyczne mięsa, to jednak wegetariańskie śniadania w dostawie szczególnie podbiły serca wszystkich zamawiających YDB – cel został osiągnięty, ale my nie zwalniamy tempa! Jak tego dokonaliśmy?

Analizując ostatnie zamówienia jasno stwierdzamy, że wegetariańskie śniadania w dostawie cieszą się bardzo dużą popularnością, która stale rośnie. W swojej ofercie mamy propozycje wege w każdej kategorii produktów, a pomysłów na kolejne nadal nam nie brakuje. Kuchnia eliminująca mięso daje wiele możliwości! Co ciekawe, dobrze skomponowane smaki doceniają także mięsożercy – potwierdzają to opinie naszych zamawiających. Jak to jest, że nasze wegetariańskie śniadania w dostawie są tak chętnie wybierane przez gości apartamentów?

Wegetariańskie śniadania w dostawie – my stawiamy na jakość!

Wprowadzając do oferty wegetariańskie śniadania w dostawie chcieliśmy mieć pewność, że uzyskamy doskonały smak – w końcu śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a wysoka jakość jest naszą wizytówką. Taki smak udało nam się wypracować. Zaufani dostawcy, świeże produkty każdego dnia oraz doskonale wyważone kompozycje, stworzone z dbałością o szczegóły – to wszystko sprawiło, że nasze wegetariańskie śniadania w dostawie są szczególnie chętnie wybierane przez zamawiających.

Jakie wegetariańskie śniadania w dostawie mamy w swojej ofercie?

Obecnie nasze wegetariańskie śniadania w dostawie obejmują następujące propozycje:

  1. Kanapka z hummusem
  2. Kanapka z ajwarem
  3. Kanapka z serem (HIT!)
  4. Kanapka z camembertem
  5. Kanapka jajkiem (HIT!)
  6. Sałatka grecka (HIT!)
  7. Sałatka ogrodowa
  8. Croissant z mozzarellą (HIT)
  9. Croissant z mascarpone (HIT)
  10. Croissant z nutellą

Co więcej, wszystkie nasze jogurty i słodkie wypieki również są wegetariańskie 😉 ! Oferujemy także możliwość wyeliminowania mięsnego składnika z każdego, dowolnego dania, a dla pescowegetarian (czyli osób, które do diety wegetariańskiej włączają ryby oraz owoce morze), również mamy kilka wyjątkowych propozycji, takich jak bestsellerowy croissant z łososiem bądź pyszna kanapka z tuńczykiem.

Jesteś właścicielem apartamentów na wynajem w Warszawie chcesz zamówić wegetariańskie śniadania w dostawie? Napisz do nas! Wszystkim się zajmiemy!