W Wigilię wszyscy myślą o kolacji, a my… oczywiście o śniadaniu! 24 grudnia, jak i przez pozostałe 364 dni w roku, Your Daily Breakfast intensywnie pracuje, dostarczając pyszne i zdrowe śniadania do aparthoteli na terenie całej Warszawy. Właścicielu aparthotelu – w tym roku nie zostawiaj pustego talerza dla swojego Gościa!

Wigilia w Warszawie… dla części osób, które pochodzą ze stolicy i mają tu rodzinę, jest to całkowicie naturalne. Jednak dla turystów, którzy przyjeżdżają na Święta do Warszawy i z różnych powodów nocują w aparthotelach (obowiązki służbowe, odpoczynek, krótki przystanek w podróży, odwiedziny u bliskich), okres wigilijny może być problematyczny z jednego prostego powodu. Praktycznie wszystko jest wtedy zamknięte! Miasto wydaje się wręcz opuszczone, w porównaniu do każdego innego, zwykłego dnia, kiedy to ulice, place, sklepy i bloki tętnią życiem. Święta w Warszawie mają jednak swój urok. Zwłaszcza, jeśli zaczniemy je z odpowiednią dawką energii!

Kiedy wszystko jest puste, żołądki nadal są pełne dzięki YDB!

Kiedy sklepy i restauracje są pozamykane, a miasto wydaje się być puste, Goście odwiedzający Warszawę mogą czuć się zdezorientowani. Ta niekomfortowa sytuacja jest tym bardziej frustrująca właśnie w Święta, kojarzone z czasem relaksu i spokoju. Czy istnieje rozwiązanie, zapewniające pełen komfort Gościom, które jednocześnie jest wygodne i opłacalne dla Właścicieli aparthoteli? Jak zorganizować dobrej jakości śniadania do apartamentu w Wigilię?

Jeśli jako Właściciel aparthotelu pragniesz świadczyć usługi najwyższej jakości oraz chcesz zajmować wysoką pozycję w rankingach ocen, musisz stale koncentrować się na komforcie swoich Gości. Wigilia to czas ciepła i wzajemnego pomagania. Pokaż swoim Gościom, że nie są zdani na siebie w Święta. Jednocześnie nie dokładaj sobie pracy i wybierz najwygodniejsze rozwiązanie dla siebie. Może nim być na przykład oferta Your Daily Breakfast – firmy świadczącej profesjonalne usługi śniadaniowe wyłącznie dla warszawskich aparthoteli. Dostarczamy zdrowe i wysokiej jakości śniadania: zawsze na czas. Jako Właściciel aparthotelu nie musisz się niczym martwić. Spędź Święta spokojnie, w gronie swojej rodziny – my wszystkiego dopilnujemy: od dokładnego przygotowania zdrowego śniadania, poprzez estetyczne spakowanie, aż po dostarczenie go pod same drzwi apartamentu Twoich Gości o ustalonej godzinie. Brzmi dobrze, prawda?

Postaw na YDB. Wybierz jakość, zdrowie i profesjonalizm

Your Daily Breakfast pracuje przez cały rok: w Wigilię, Boże Narodzenie, Sylwestra, Nowy Rok, Święto Niepodległości, majówkę, wakacje i ferie – bez wyjątków! Przez wszystkie 365 dni wypiekamy świeże pieczywo, croissanty i słodkości, kupujemy zdrowe warzywa i łączymy je w pyszne kompozycje, dobieramy oryginalne sosy oraz kroimy najlepsze sery i wędliny, dodające wyrazistości poszczególnym potrawom. Your Daily Breakfast intensywnie pracuje, oferując śniadania z dowozem w Warszawie w Wigilię i przez resztę dni w roku. Dostarczamy zdrowe śniadania pod same drzwi warszawskich apartamentów. Świadczymy profesjonalne usługi dla aparthoteli o wysokim standardzie. Jeśli Twojego aparthotelu jeszcze brakuje na liście naszych Partnerów, koniecznie do nas napisz. Zadbaj o zadowolenie swoich Gości. Podaruj im wysoką jakość, energię i zdrowie – najlepszy prezent na Wigilię. I przez resztę dni w roku!