12 czerwca mija dokładnie rok od momentu, kiedy wprowadziliśmy nasz wygodny system zarządzania zamówieniami. To właśnie on ułatwia nam tak szybkie, punktualne i elastyczne realizowanie zamówień Waszych Gości, a Wam zapewnia możliwość wygodnego zamawiania śniadań i całodobowy dostęp do historii zamówień. Sprawdźcie, co wszyscy zyskujemy, dzięki temu nowoczesnemu narzędziu.

Nasz stały rozwój i postępująca technologia sprawiają, że stale szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym ułatwimy pracę zarówno Wam, jak i sobie. Jednym z naszych przełomowych, zrealizowanych pomysłów jest właśnie aplikacja do zamówień. Zdecydowaliśmy się na jej wprowadzenie, aby współpraca z nami była jeszcze wygodniejsza, a kluczowe procesy – w pełni zautomatyzowane. Poznajcie zalety naszej autorskiej aplikacji i zobaczcie, z jakich jej funkcji macie możliwość korzystać w trakcie trwania współpracy.

  • Prosta forma składania zamówień: wystarczy wypełnić i załadować przygotowany przez nas plik ze spisem śniadań,
  • Możliwość sprawdzenia historii zamówień z ostatnich 14 dni, która jednocześnie pozwala na kontrolowanie zamówień na bieżąco (cieszymy się, słysząc, że to duże ułatwienie dla zespołów pracujących w trybie zmianowym),
  • Możliwość utworzenia osobnego konta dla recepcji i kadry zarządzającej,
  • Dla zautomatyzowanych: bezobsługowość, dzięki integracji REST API z Waszym własnym systemem.

Czy aplikacja do zamówień będzie dalej rozwijana?

Te wszystkie zalety to oczywiście nie koniec. Nasza aplikacja to także rozwiązanie, które planujemy stale rozwijać. Już niedługo planujemy wprowadzić system statystyk, będący dużą zaletą zwłaszcza dla właścicieli i strategów biznesowych, potrzebujących możliwości dokonania pogłębionych analiz. Chcemy dostarczać Wam jak najwięcej informacji, aby nasza współpraca była nie tylko wygodna i podnosząca standard Waszych obiektów, lecz także zawsze opłacalna. Planów pod kątem rozwoju naszego systemu i zautomatyzowania wielu procesów, do których zyskacie dostęp, mamy jednak znacznie więcej. Obserwujcie nas uważnie: rozwijamy się coraz szybciej i szykujemy wiele niespodzianek dla naszych kontrahentów!